Pubg Mobile Bedava UC Alma Yöntemleri

Son zamanlarda “Pubg Mobile Bedava UC Alma” konusu oldukça popüler olmaya başlamıştır. Sizlerde yazdığımız bu yayın sayesinde hiçbir hesap bilginizi paylaşmadan bedava UC alma bilgilerine sahip olabilirsiniz. Bu yazıyı dikkatli bir şekilde sonuna kadar okuduktan sonra sizlerde Pubg Mobile Bedava UC Alma konusunu kavrayabilirsiniz.

Pubg Mobile Bedava UC Almak Mümkün mü?

Pubg Mobile Bedava UC Alma Yolları

Evet mümkün. Sizlerde tamamen güvenilir yöntemlerimiz sayesinde bedava UC’lerinize sahip olabilirsiniz.

Pubg Mobile Bedava UC Nasıl Alınır?

Pubg Mobile UC almanın birçok kolay yöntemi bulunmaktadır. Sizlere bu yayınımızda en güvenilir ve tarafımızca denenmiş Pubg UC alma yöntemlerini göstereceğiz. Sizlerde kesinlikle bu makaleyi sonuna kadar okumayı unutmayın.

Tosla ile Bedava UC Alma

Tosla uygulaması Akbank bankası tarafından kurulmuş olan bir ön ödemeli kart firmasıdır. Sizlerde bu uygulama sayesinde arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabilir ve bu kazandığınız paraları UC alarak harcayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet ederek para kazanmak için öncelikle Tosla uygulamasını cihazınıza indirmiş olmanız gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra profil simgesine tıklayın ve karşınıza açılan sayfada “Arkadaşlarını Davet Et Kazan” butonuna tıklayın.

Daha sonra karşınıza çıkan size özel olarak üretilmiş referans kodunu kopyalayın ve arkadaşlarınız ile paylaşın. Arkadaşlarınız, bu referans kodu ile Tosla uygulamasına kayıt olmasının ardından 10 TL para kazanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız da bu sayede 10 TL para kazanacaklar. Kazandığınız bu paraları ister harcayabilir, isterseniz de UC satın alabilirsiniz.

İninal ile Bedava UC Alma

İninal uygulaması, yıllardır piyasada hizmet veren bir ön ödemeli kart firmasıdır. İninal, arkadaşlarını davet et para kazan özelliği ile kullanıcılarına para kazandıran bir kampanya ortaya çıkarmıştır. Bu kampanyayı bilinirliklerini ve popülerliklerini arttırmak için hala daha devam ettirmektedirler. Sizlerde İninal uygulamasına giriş yaptıktan sonra alt bölümdeki “Diğer” butonuna tıklayarak, “Davet Et Kazan” butonuna tıklayıp size özel olarak üretilmiş referans kodunuzu elde edebilirsiniz. Bu kodu kopyalayın ve arkadaşlarınız ile paylaşın.

Arkadaşlarınız, bu kodu İninal uygulamasına kayıt olurken kullandıklarından sonra 10 TL para kazanabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınızda sizin kodunuz ile kayıt olduklarından dolayı 10 TL para kazanacaklar. Bu kazandığınız paraları ister harcayabilir, ister ATM’lerden çekebilir, istersenizde uygulama içerisinden UC kodu satın alabilirsiniz.

Yorum yapın