Tosla İle Para Kazanma Yöntemleri

Son zamanlarda “Tosla ile Para Kazanma” konusu oldukça popüler bir durum haline gelmiştir. Tosla, Akbank bankasının kurmuş olduğu bir ön ödemeli kart firmasıdır. Bu yayınımızda sizlere Tosla ile para kazanabileceğiniz, ayrıca çoğu kişininde kullandığı bir yöntem göstereceğiz.

Tosla Nedir?

Tosla, Akbank bankası tarafından kurulmuş olan bir ön ödemeli kart firmasıdır. Tosla ile sizde para yatırma, para çekme, fatura ödeme, oyun e-pin satın alma gibi basit işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tosla Güvenilir mi?

Tosla nedir?

Evet güvenilir. Tosla, Akbank bankasının kurmuş olduğu bir kart firması olduğundan dolayı oldukça güvenilir bir ön ödemeli kart firmasıdır.

18 Yaş Altı Tosla Kullanabilir mi?

Tosla nasıl kullanabilir?

Evet kullanabilir. Eğer 13 yaşından büyükseniz Tosla uygulamasını kullanabilirsiniz. Kayıt olurken TC kimlik numarası, doğum tarihi gibi bilgilerinizi doldurduktan sonra istediğiniz gibi uygulamayı kullanabilirsiniz.

Tosla ile Nasıl Para Kazanılır?

Tosla, arkadaşlarını davet et para kazan kampanyası ile kullanıcılarına para kazandırmaktadır. Tosla uygulaması bilinirliğini ve popülerliğini arttırmak adına başlattığı bu kampanya sayesinde kullanıcılarına para kazanma imkanı sunmaktadır. Sizlerde Tosla uygulamasının size özel ürettiği referans kodu ile arkadaşlarınızı uygulamaya davet edebilir ve kayıt olan arkadaşlarınız sayesinde para kazanabilirsiniz. Referans kodunuzu almak için öncelikle Tosla uygulamasını cihazınıza indirmiş ve kurmuş olmanız gerekmektedir. Eğer uygulamayı hala indirmediyseniz, aşağıdaki yönergeleri okuyarak indirebilirsiniz.

  • Google Play veya App Store mağazanızı açın.
  • Arama butonuna tıklayın ve “Tosla” yazıp aratın.
  • İndir butonuna tıklayın ve uygulamayı açın.

Bu işlemlerin ardından Tosla uygulamasına kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemlerinin ardından sizde artık arkadaşlarınızı davet ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu adımı tamamlamak için sol üst bölümde bulunan profil simgesine tıklayın ve açılan sayfada “Davet Et Kazan” butonuna tıklayın. Karşınıza size özel olarak üretilmiş bir referans kodu çıkacaktır. Bu kodu kopyalayın ve arkadaşlarınız ile paylaşın. Arkadaşlarınız sizin kodunuz ile Tosla uygulamasına kayıt olduktan sonra hem arkadaşınız, hem de siz 10 TL para kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu parayı ister banka hesabınıza çekebilir, isterseniz de uygulama içerisinden bu parayı kullanabilirsiniz.

Yorum yapın