Valorant Bedava VP Alma Yöntemleri

Son zamanlarda “Valorant Bedava VP” araması sosyal mecralarda ve internet üzerinde bolca aratılan ve popüler olan bir konu haline gelmiştir. Sizlerde bu makale sayesinde bedava VP alma yöntemlerini öğrenebilir ve kısa sürede kazanacağınız bu VP’ler ile oyun keyfinizi arttırabilirsiniz.

Valorant Bedava VP Almak Riskli mi?

Valorant Bedava VP

Hayır tamamen risksizdir, sizlere bu makalede vermiş olduğumuz yöntemler çoğu kişi tarafından kullanılan ve tamamen yasal olan yöntemlerdir. Herhangi bir hile vs. yer almamaktadır.

Valorant Bedava VP Nasıl Alınır?

Valorant oyunundan bedava VP almanın birçok farklı yolu bulunmaktadır. Sizlere bu yayınımızda en kolay ve en basit şekilde bedava VP alabileceğiniz yöntemleri sıraladık.

Nays ile Bedava VP Alma Yöntemleri

Nays, İş Bankası tarafından kurulmuş olan gençlere yönelik bir ön ödemeli kart firmasıdır. Sizlerde Nays uygulaması sayesinde Valorant bedava VP alabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu makale sayesinde sizlerde kazanabilirsiniz. Yapamnız gereken tek şey Nays uygulamasına kayıt olmak ve arkadaşlarınızı davet etmek. Arkadaşlarınız, Nays uygulamasına sizin davet kodunuz ile kayıt olduktan sonra 10 TL para kazanabilirsiniz. Maalesef ki arkadaşlarınız sizin sayenizde herhangi bir ödül kazanamamaktadır. Sizlerde bu yöntem sayesinde paranızı biriktirebilir ve VP kodu satın alabilirsiniz.

Tosla ile Bedava VP Alma Yöntemleri

Tosla, Akbank Bankası tarafından kurulmuş bir ön ödemeli kart firmasıdır. 18 yaşında olmasınız bile bu uygulamayı kullanabilir ve internet bankacılığına erişim sağlayabilirsiniz. Tosla, arkadaşlarını davet et para kazan kampanyası ile kendi bilinirliğini oldukça arttırmıştır. Bu kampanya sayesinde sizlerde para kazanabilir ve kazandığınız bu paraları VP koduna harcayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için öncelikle Tosla uygulamasına kayıt olun ve uygulamadan referans kodunuzu alın. Daha sonrasında bu kodu arkadaşlarınız ile paylaşın ve uygulamaya kayıt olmalarını isteyin. Arkadaşlarınız sizin kodunuz ile kayıt olduktan sonra hem arkadaşınız hem de siz 10 TL para kazanacaksınız. Bu kazandığınız parayı Valorant VP kodlarına harcayabilirsiniz.

Yorum yapın